fbpx

Janere kaasaskantav Tulepakk (sünonüümid: pakuküünal, pakutõrvik, Rootsi küünal, Rootsi tõrvik, Kanada küünal, lapi küünal, lõkkepakk, välipliit jne. 😉) on ideaalne lahendus kasutamiseks seda  välitingimustes lõkkeasemel kui soovite puhkusel olles matkates vett keeta või sööki valmistada.

Vertikaalsed pakud sobivad hästi ka toidu valmistamiseks. Puuritud pakuga saab teistest variantidest paremini süüa teha, kuna leegil on vaid üks väljumiskoht, mis teeb selle intensiivsemaks kui lõigatud pakul, millel leek ja soojus väljuvad ka külgedelt. Lõigatud pakk sobib paremini valguse ja laiema ulatusega soojuskiirguse loomiseks. Ehk siis seda saab kasutada isegi aiaküünlana, luues sooja ja hubase väliskeskkonna – kus dekoratiivse tule saab mugavalt süüdata ühe tikuga. Põlemisaeg sõltub paku suurusest. Looduslikust köiest (manillakanep, džuut või sisal) käepideme abil on seda kerge kanda.

 

  • Materjaliks kvaliteetne laudis (mänd/kuusk), naturaalne viimistlus, sangad takunöörist.
  • Valikus 4 toodet, sh 2 Janere logoga. 
  • Võimalik tellida (1) Puiduvilla täiteks (2) Logo graveerimist (3) Toodete pakendamise täisteenust (4) Erinevaid suurusi (5) Kinkekastide komplekte. 
  • Kliendi soovil saab (i) nöörsangad asendada sisselõigatud käepidemetega (hind soodsam)  Kergelt põletatud viimistluse (hind ca 60 senti kallim)

TELLIMISKESKUS