fbpx

LOOMADEL VÄLJATÕSTETAV TULEPESA

Janere kaasaskantav Tulepakk (sünonüümid: pakuküünal, pakutõrvik, Rootsi küünal, Rootsi tõrvik, Kanada küünal, lapi küünal, lõkkepakk, välipliit jne. 😉) on ideaalne lahendus kasutamiseks seda  välitingimustes lõkkeasemel kui soovite puhkusel olles matkates vett keeta või sööki valmistada.

Vertikaalsed pakud sobivad hästi ka toidu valmistamiseks. Puuritud pakuga saab teistest variantidest paremini süüa teha, kuna leegil on vaid üks väljumiskoht, mis teeb selle intensiivsemaks kui lõigatud pakul, millel leek ja soojus väljuvad ka külgedelt. Lõigatud pakk sobib paremini valguse ja laiema ulatusega soojuskiirguse loomiseks. Ehk siis seda saab kasutada isegi aiaküünlana, luues sooja ja hubase väliskeskkonna – kus dekoratiivse tule saab mugavalt süüdata ühe tikuga. Põlemisaeg sõltub paku suurusest. Looduslikust köiest (manillakanep, džuut või sisal) käepideme abil on seda kerge kanda.

 

Eesti laatadel pakutav Janere uus müügihitt – Eesti poiste käsitööna valminud muruääre lõikurid – on nüüd saadaval ka meie esinduskauplustes, nii vasaku- kui ka paremakäelistele. Leia aega ja astu meie esindustest läbi! Või saada meile kiri aadressile janere@janere.ee, või telli siit https://www.janere.ee/toode/muruaare-loikur/ ja me toimetame Teile toote kulleriga koju kätte.

  • Materjaliks kvaliteetne laudis (mänd/kuusk), naturaalne viimistlus, sangad takunöörist.
  • Valikus 4 toodet, sh 2 Janere logoga. 
  • Võimalik tellida (1) Puiduvilla täiteks (2) Logo graveerimist (3) Toodete pakendamise täisteenust (4) Erinevaid suurusi (5) Kinkekastide komplekte. 
  • Kliendi soovil saab (i) nöörsangad asendada sisselõigatud käepidemetega (hind soodsam)  Kergelt põletatud viimistluse (hind ca 60 senti kallim)

TELLIMISKESKUS