fbpx

Dreamfire keraamiline grill on kõik, mida vajate maitsva toidu valmistamiseks. Dreamfire grill ei ole pelgalt lihtsalt grill Sinu kodus vaid multifunktsionaalne väliköök ühes grillis. Kombineerides iidse keraamikas küpsetamise kunsti tänapäevase tehnikaga võte olla kindel, et iga toidukord saab olema täiuslik ja täis maitseelamusi.

Dreamfire keraamilised grillid sai alguse 2018 aasta. Isiklikust soovist luua multifunktsionaalne grill, millega toidu valmistamine valmistab rõõmu nii kogenud grillijale kui ka algajale. Dreamfire grillid on disainitud Eestis ja paistavad silma oma laialdase värvivaliku poolest. Samuti on iga detail hästi läbimõeldud, et tulemus oleks parim. Pakume grillidele hulgaliselt lisavarustust ja tagavaraosi, et grillime mööduks alati takistusteta ning tulemus oleks parim.

Dreamfire keraamilise grilliga puuduvad piirid!

Tänu kvaliteetsele keraamikale ja tulejõule on Dreamfire keraamilise grilliga võimalik valmistada kõike, mida suudate ette kujutada.

Alustades klassikalisest linnu- ja sealihast kuni veise- ja  lambalihani. Keraamilise grilliga saate valmistada ideaalse krõbeda koorikuga suus sulava mahlase liha. Samuti saate valmistada suitsulihasid, sinke ja loomulikult BBQ meetodil küpsetatud lihalõike. Grilli kiirelt veisesteiki või suitsuta seakülge, Dreamfire grilliga saad seda kõike.

Küpseta erinevaid köögivilja hõrgutisi nii suure tükina kui ka wokina kasutades selleks erinevaid Dreamfire lisatarvikuid (wok pann, köögiviljakorv, küpsetusmatt jne ) Tulemus saab alati olema parim.

Pizzade valmistamine on Dreamfire grillidel imelihtne, meie valikus on olemas erinevaid pitsakive, pitsalabidas ja lõikur. Tänu Dreamfire grilli heale soojapidavusele saad pitsat valmistada nagu restoranis.

Tahad küpsetada magustoite, aga palun- Dremafire grillid on selleks parimad. Kasuta meie laiast valikust sobivaid malmnõusid ning sinu grillil valmib imeline magustoit. Juustukook, küpsetatud õun, grillitud banaan ja palju teisi ägedaid desserte saab küpsetada Dreamfire grillil.